Jarosław Bień Trener Coach

Jarosław Bień

Założyciel

firmy szkoleniowej Herman Education

Trener

specjalizujący się w szkoleniach: menedżerskich, z zakresu organizacji czasu - pracy głębokiej, sprzedaży, komunikacji, zarządzania stresem, asertywności negocjacji, motywowania i angażowania pracowników oraz grywalizacji

Coach

skupiony na odkrywaniu w ludziach potencjału i wspieraniu w rozwoju kompetencji miękkich

Wykładowca

Wyższej Szkoły Bankowej na kierunkach: Design w biznesie, Zarządzanie, Psychologia w biznesie, Informatyka w biznesie

Ekspert

Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami edukujący pracowników działów HR w zakresie projektowania i wdrażania projektów grywalizacyjnych

Ojciec i mąż

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwóch wspaniałych córek.


Balans między pracą a życiem prywatnym jest dla mnie bardzo ważny.
Mimo spełniania się w życiu zawodowym i podejmowania kolejnych inicjatyw, staram się działać na tyle rozsądnie, by starczyło mi czasu na dom i rodzinę.

Nierzadko w tym właśnie zakresie pomagam także moim Klientom – łapaniu balansu i układaniu priorytetów. 

Założyciel pubu studenckiego

Na mojej drodze zawodowej podejmowałem także aktywności biznesowe.

Był to między innymi pub studencki, w którym można było napić się dobrego piwa. Do wyboru było ponad 150 różnych gatunków! Tworzenie tego miejsca oprócz pieniędzy, przynosiło wiele satysfakcji i uczyło mnie kompetencji przydatnych w dalszym życiu. 

Uważam to za jedne z cenniejszych doświadczeń w mojej zawodowej karierze. 

Wykładowca akademicki

Jestem także wykładowcą akademickim.


Praca ze studentami, możliwość dzielenia się wiedzą, ale też wymiana doświadczeń z pracującymi studentami to niezwykle cenne doświadczenie.


Pracując ze studentami w różnym wieku mam świadomość różnic pokoleniowych, ale też uczę się przełamywać bariery między nimi tak, by uzyskać podczas zajęć efekty synergii z takiej współpracy.

Wolontariusz w Stowarzyszeniu Niedźwiadki Toruń

Udzielam się także jako wolontariusz w Stowarzyszeniu Niedźwiadki. Jest to klub piłkarski, którzy zrzesz dzieciaki z toruńskich domów dziecka.


Od 2011 roku organizuję pomoc, sponsorów, pomagam realizować zbiórki, by kupić dzieciakom paczki świąteczne, sprzęt sportowy lub po prostu doraźnie pomóc. Jestem bardzo dumny z tej inicjatywy!

Piłka nożna, książki...

W wolnych chwilach, które poświęcam tylko sobie, królują piłka nożna oraz książki – biograficzne, o biznesie, historyczne. Kocham również podróżować i czerpać z tego inspiracje oraz motywację do działania.


A ostatnio odkryłem gramofon! Muzyka odtwarzane w ten sposób daje mi dość duże wytchnienie.
Polecam serdecznie!